LA07-01720

LA07-01720
LAMBARIO-ADVANCE-17W-E27-G120-PLS-3000K-LED BULB
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036609986
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 20 |
| Garancioni | 2 |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | F |
| Watt | 17W |
| Faktori i fuqisë | 115W |
| Voltazhi | 220-240V/50-60Hz |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 3000K |
| Difuzori | PC |
| Këndi i rrezeve të dritës | 300° |
| Lumeni | 1800Lm |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | 80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 120x161 mm |
| Forma | G120 |
| Baza e kapakut | E27 |
| Përshkrimi | Ndriçoni më shumë, shpenzoni më pak! Llambat LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg, duke kursyer mbi 80% të energjisë elektrike. Si produkt themelor, poçat LED LAMBARIO përdoren në hapësira të mbyllura për të ndriçuar ambientet tuaja. |





