LB62-00620

LB62-00620
LAMBARIO-ADVANCE-6W-E27-T30-300-AMB-FLM-DMB-2700K-LED BULB
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036694432
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 100 |
| Garancioni | 2 Vite |
| Informatë Shtesë | AMBER DIMMABLE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | F |
| Watt | 6W |
| Faktori i fuqisë | 60W |
| Voltazhi | 220V-240V |
| Detajet teknike | |
| Led type | FILAMENT |
| CCT | 2700K |
| Difuzori | QELQ |
| Këndi i rrezeve të dritës | 300° |
| Lumeni | 660Lm |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | 80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 295x30 mm |
| Forma | T30 |
| Baza e kapakut | E27 |
| Përshkrimi | Poçet LED filament nga LAMBARIO përdoren në ambiente të mbyllura. Shërbejnë për ndriçim në llambadar dekorativ, për dekorimin e ambientit të shtëpisë tuaj, restorantit, kafenes apo edhe dhomës tuaj të gjumit… Me poçet LED nga LAMBARIO shpenzoni 80% më pak energji elektrike dhe keni të garantuar cilësinë, ndriçimin dhe jetëgjatësinë e produktit. |





