LA24-00753

LA24-00753
LAMBARIO-ADVANCE-6W-GU10-SMD-38DG-PLS-6400K-LED BULB
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036696160
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 200 |
| Garancioni | 2 Vite |
| Informatë Shtesë | WITH LENS |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | F |
| Watt | 6W |
| Faktori i fuqisë | 41W |
| Voltazhi | 220-240V/ 50-60Hz |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 6400K |
| Difuzori | PC |
| Këndi i rrezeve të dritës | 38° |
| Lumeni | 450Lm |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | 80CRI |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 49x54 mm |
| Forma | MR16 |
| Baza e kapakut | GU10 |
| Përshkrimi | LED poçet LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të brendshme. Ato vendosen në mbajtës të spoteve dekoruese ose abazhur të ndryshëm me fyt GU10 (MR16), duke dekoruar ambientin e shtëpisë, restorantit, kafenes apo edhe dhomën tuaj të gjumit… Me LAMBARIO, dritë kudo! |





