LA52-00681

LA52-00681
LAMBARIO-ADVANCE-9W-0.6MT-G13-T8-GLS-4200K-LED TUBE
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036695682
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 25 |
| Garancioni | 2 |
| Temperatura e punës | TUBE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 9W |
| Faktori i fuqisë | 18W |
| Voltazhi | 185-265V |
| Faktori i energjisë | 0.6 |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 4200K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 360 |
| Lumeni | 900 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Lloji i energjisë hyrëse | TWO SIDE POWER INPUT |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 28X600 |
| Baza e kapakut | G13 |
| Materiali | GLASS+PC |
| Përshkrimi | Tubat (Gypt) LED janë ndriçues, të cilët përdoren gjerësisht brenda. Si një produkt LED, ata kursejnë deri në 80% energji, renditen në kategorinë e klasit të parë A . Zakonisht përdoren në ordinanca, spitale, dyqane. |
| Modeli | LED GLASS TUBE |





