LP15-33110

LP15-33110
LAMBARIO-PANELLED-40W-295x1195-WHT-4200K-LED PANEL
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036694753
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 10 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP20 |
| Ngjyra | WHITE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 40W |
| Faktori i fuqisë | 200W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Faktori i energjisë | 90 |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 4200K |
| Difuzori | PMMA |
| Këndi i rrezeve të dritës | 120 |
| Lumeni | 3200 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 295X1195 |
| Materiali | ALUMINIUM |
| Përshkrimi | Panelet LED janë pajisje ndriçimi, të cilat përdoren gjerësisht në ambiente të mbyllura. Si produkt LED, ato kursejnë energji deri në 80%, renditen në kategorinë e klasit të parë A. Ato zakonisht përdoren në zyra, shkolla, salla konferencash, spitale, zyra të specializuara mjekësore… |
| Modeli | PANEL LED RECESSED |





