LP17-06610

LP17-06610
LAMBARIO-PANELLED-IP65-40W-595x595-WHT-4200K-LED PANEL LIGHT
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036698003
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 6 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP65 |
| Ngjyra | WHITE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 40W |
| Faktori i fuqisë | 200W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Faktori i energjisë | 90 |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 4200K |
| Difuzori | PMMA |
| Këndi i rrezeve të dritës | 120 |
| Lumeni | 3200 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 595X595 |
| Materiali | ALUMINIUM |
| Përshkrimi | LAMBARIO paraqet produktet më inovative, këtë herë LED panele të mëdha me shkallë mbrojtjeje IP 65, të cilat janë për t’u përdorur në ambiente të jashtme dhe me lagështi. Produktet LED kursejnë deri në 80% energji. Ato zakonisht përdoren në zyra, shkolla, salla konferencash, spitale, zyra të specializuara mjekësore… |
| Modeli | PANEL LED RECESSED IP66 |





