LB08-01532

Ska stok
LB08-01532
LAMBARIO-RND-72W-CCT+RGB-ELI-IP20-WIFI-TUYA-WITHREMOTE-LED SMART CEILING LAMP
- Disponueshmëria: Ska stok
- Barkodi: 8605036699789
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 10 |
| Garancioni | 2 |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 72W |
| Faktori i fuqisë | 360 |
| Tensioni operacional | 185-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 3000K,4200K,6400K+RED ,GREEN.BLUE-DIMMABLE CHANGING COLOR |
| Difuzori | PMMA |
| Këndi i rrezeve të dritës | 120 |
| Lumeni | 5760 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | 80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 500x75 |
| Forma | ROUND |
| Materiali | ALUMINIUM+PMMA |
| Përshkrimi | LAMBARIO sjell tendencat e fundit dhe risitë e tregut gjithnjë në hap me kohën, me materialet e zgjedhura dhe modelet speciale. Për të kontrolluar ngjyrat e ndriçimit, mund ta lidhni atë me wi-fi dhe të i ndryshoni ngjyrat me kontrolluesin. |
| Modeli | WIFI APPLICATION WITH REMOTE SMART CEILING LAMP |





