LP02-30630

LP02-30630
LAMBARIO-SMD-CSD-6W-2.5INCH-WHT-6400K-SMD LED PANEL LIGHT
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036693381
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 30 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP20 |
| Ngjyra | WHITE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 6W |
| Faktori i fuqisë | 45W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 6400K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 120 |
| Lumeni | 380 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 120X120x110x110x21 |
| Materiali | THERMOPLASTIC/ALUMINIUM |
| Përshkrimi | Panelet LED janë pajisje ndriçimi, të cilat përdoren gjerësisht në ambiente të mbyllura. Si një produkt LED, ato kursejnë energji deri në 80%. Panelet zakonisht përdoren në zyra, shkolla, restorante, hotele. |
| Modeli | SQUARE RECESSED SLIM PANEL |





