LA09-00511

LA09-00511
LAMBARIO-ADVANCE-4.8W-E14-C37-PLS-4000K-LED BULB
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036695460
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 100 |
| Garancioni | 2 |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | F |
| Watt | 4.8W |
| Faktori i fuqisë | 40W |
| Voltazhi | 220-240V/50-60Hz |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 4000K |
| Difuzori | PC |
| Këndi i rrezeve të dritës | 160° |
| Lumeni | 470Lm |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | 80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 37X99 mm |
| Forma | C37 |
| Baza e kapakut | E14 |
| Përshkrimi | Ndriço më shumë, kurseni më shumë dhe shpenzoni më pak! Poçet LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike në krahasim me poçat e zakonshme. Si produkt bazë, llambat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbyllura për ndriçimin e hapësirave tuaja. |





