LP12-32430

LP12-32430
LAMBARIO-SMD-SLINE-24W-SQR-WHT-6400K-LED PANEL LIGHT
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036610586
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 20 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP20 |
| Ngjyra | WHITE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 24W |
| Faktori i fuqisë | 240W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 6400K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 120 |
| Lumeni | 1920 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 201.6X201.6X198X198X26.8 |
| Materiali | THERMOPLASTIC/ALUMINIUM |
| Përshkrimi | LAMBARIO tashmë sjell në treg panelet e modeleve më inovative, me dizajne dhe forma unike, me mundësinë e montimit brenda dhe jashtë murit. Panelet LED janë ndriçues që përdoren gjerësisht në ambiente të mbyllura. Si një produkt LED, ato kursejnë energji deri në 80%. Panelet zakonisht përdoren në zyra, shkolla, restorante, hotele. |
| Modeli | SURFACE AND RECESSED SQUARE WITHOUT FRAME PANEL LIGHT |





