LD01-00800

LD01-00800
LAMBARIO-SMD-CRD-8W-5INCH-WHT-3000K-PC-AL-LED-DOWNLIGHT
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036695897
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 50 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP20 |
| Informatë Shtesë | 120 |
| Ngjyra | WHITE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 8W |
| Faktori i fuqisë | 65W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 3000K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 110 |
| Lumeni | 800 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 90 |
| Forma | ROUND |
| Materiali | Thermoplastic/Aluminium |
| Përshkrimi | Spotet LED LAMBARIO janë me dizajn delikat, forma perfekte dhe materiale me cilësi të lartë. Ato shërbejnë për të ndriçuar dhe dekoruar ambientet e brendshme, qoftë brenda shtëpisë, restorantit, zyrave, apo kudo që dëshironi të shkëlqeni dhe dekoroni! |
| Modeli | LED DOWNLIGHT ROUND RECESSED |





