LD04-00830

LD04-00830
LAMBARIO-ROUND-MICRO-1W-WLENS-WHT-6400K-PC-AL-LED-DOWNLIGHT
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036699338
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 100 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP20 |
| Informatë Shtesë | 32 |
| Ngjyra | WHITE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 1W |
| Faktori i fuqisë | 8W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | COB |
| CCT | 6400K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 45 |
| Lumeni | 30 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 30 |
| Forma | ROUND |
| Materiali | ALUMINIUM |
| Përshkrimi | Spotet LED LAMBARIO janë me dizajn delikat, forma perfekte dhe materiale me cilësi të lartë. Ato shërbejnë për të ndriçuar dhe dekoruar ambientet e brendshme, qoftë brenda shtëpisë, restorantit, zyrave, apo kudo që dëshironi të shkëlqeni dhe dekoroni! |
| Modeli | MICRO WITH LENS LED DOWNLIGHT |





