LT45-09622

Ska stok
LT45-09622
LAMBARIO-ILUMINA-200W-D.GRY-220V-5000K-IP65-LED HIGH BAY
- Disponueshmëria: Ska stok
- Barkodi: 8605036695385
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 1 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP65 |
| Ngjyra | DARK GREY |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 200W |
| Faktori i fuqisë | 2000 |
| Faktori i energjisë | 95 |
| Tensioni operacional | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 5000K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 120 |
| Lumeni | 18000 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | 80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 390x89.5x149.5 |
| Materiali | ALUMINIUM/GLASS TEMPERED |
| Përshkrimi | Dritat për tavane të lartë LED LAMBARIO janë rezistente ndaj ujit dhe përdoren gjerësisht jashtë në ambiente me lagështi. Përdoren kryesisht në hapësira me tavane të larta si depo, fabrika, industri .. Duke pasur parasysh cilësinë e lartë, këto ndriçues janë bërë një pjesë e pashmangshme e projekteve të mëdha për ndriçimin profesional profesional. Lehtë për tu montuar, me dizajn estetik. |
| Modeli | ILUMINA Led High Bay |





