LT46-09132

LT46-09132
LAMBARIO-HIGHPO-100W-5YEARS-90DG-160LM/W-BLACK-220V-6000K-IP65-LED HIGH BAY
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036696948
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 1 |
| Garancioni | 5YEAR WARRANTY / 140LM/WATT |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP65 |
| Ngjyra | DARK GREY |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 100W |
| Faktori i fuqisë | 1000 |
| Faktori i energjisë | 95 |
| Tensioni operacional | 85V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 6000K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 90 |
| Lumeni | 14000 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | 80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 290x118.5x171.5 |
| Materiali | ALUMINIUM/PC |
| Përshkrimi | Dritat për tavane të lartë LED LAMBARIO janë rezistente ndaj ujit dhe përdoren gjerësisht jashtë në ambiente me lagështi. Përdoren kryesisht në hapësira me tavane të larta si depo, fabrika, industri .. Duke pasur parasysh cilësinë e lartë, këto ndriçues janë bërë një pjesë e pashmangshme e projekteve të mëdha për ndriçimin profesional profesional. Lehtë për tu montuar, me dizajn estetik. |
| Modeli | HIGHPO Led High Bay |





