LN23-00600

LN23-00600
LAMBARIO-LINEARLINE-P-3W-TRIANGLE EXTENSION-BLACK-3000K-LED WALL LAMP
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036611255
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 40 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP20 |
| Ngjyra | BLACK |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 3W |
| Faktori i fuqisë | 24W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 3000K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 120 |
| Lumeni | 160 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 70X55 |
| Materiali | ALUMINIUM+PC |
| Përshkrimi | Lidhëset ose këndet vendosen për të lidhur ndriçuesit lineare në kënde të ndryshme duke mbushur boshllëkun dhe duke lehtësuar lidhjen mes tyre. |
| Modeli | LINEARLINE Triangle Led Linkable Fixture |





