LN23-01200

LN23-01200
LAMBARIO-LINEARLINE-P-4W-DIAMOND EXTENSION-BLACK-3000K-LED WALL LAMP
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036611286
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 20 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP20 |
| Ngjyra | BLACK |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 4W |
| Faktori i fuqisë | 32W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 3000K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 120 |
| Lumeni | 320 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 70X55X131X80 |
| Materiali | ALUMINIUM+PC |
| Përshkrimi | Lidhëset ose këndet vendosen për të lidhur ndriçuesit lineare në kënde të ndryshme duke mbushur boshllëkun dhe duke lehtësuar lidhjen mes tyre. |
| Modeli | LINEARLINE Diamond Led Linkable Fixture |





