LT50-09422

LT50-09422
LAMBARIO-BRITELINE-150W-WHT-220V-5000K-IP65-LED LINEAR HIGH BAY
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036695989
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 6 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP65 |
| Ngjyra | WHITE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 150W |
| Faktori i fuqisë | 800 |
| Faktori i energjisë | 90 |
| Tensioni operacional | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 5000K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 90 |
| Lumeni | 15000 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | 80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 790x103.573.5 |
| Materiali | ALUMINIUM/PC |
| Përshkrimi | Me dizajn estetik, dhe të lehta në montim LAMBARIO ju prezanton ndriçuesit linear rezistente ndaj ujit, përdoren gjerësisht në ambiente me lagështi. Gjejnë përdorim në hapësira me tavane të larta si depo, fabrika, industri ... Duke pasur parasysh cilësinë e lartë, këto ndriçues janë bërë një pjesë e pashmangshme e projekteve të mëdha për ndriçimin profesional profesional. |
| Modeli | BRITELINE LED LINEAR HIGH BAY |





