LD31-03031

LD31-03031
LAMBARIO-ANGLE-P-30W-COB-2WRS-BLC-CHANGING-BEAMANGLE-3000K- LED TRACK LIGHT
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036698782
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 40 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP20 |
| Ngjyra | BLACK |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 30W |
| Faktori i fuqisë | 240W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | COB |
| CCT | 3000K |
| Lumeni | 2400 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 80X170 |
| Materiali | ALUMINIUM /Thermoplastic |
| Lloji | 2 WIRES TRACK CONECTION |
| Përshkrimi | Dritat LED për shina janë pajisje ndriçimi që përdoren gjerësisht në ambiente të mbyllura. Ato përdoren kryesisht në butiqe, duke u përqëndruar në ndriçimin në produkt. Si një produkt LED, ata kursejnë energji deri në 80%, renditen në klasën e parë A. |
| Modeli | ANGLE-P LED TRACK LIGHT Beam Angle Changing |





