LD32-02030

LD32-02030
LAMBARIO-VOLTI-20W-COB-2WRS-WHT-6400K- LED TRACK LIGHT
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036699000
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 50 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP20 |
| Ngjyra | WHITE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 20W |
| Faktori i fuqisë | 160W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | COB |
| CCT | 6400K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 30 |
| Lumeni | 1400 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 70X125X200 |
| Materiali | ALUMINIUM /Thermoplastic |
| Lloji | 2 WIRES TRACK CONECTION |
| Përshkrimi | Lambario prezanton në treg ndriçuesit e shinave me dizajn të veçantë, të cilët gjejnë përdorim të madh në ambiente të brendshme. Ato përdoren kryesisht në butiqe, duke përqendruar ndriçimin në produkt, mund t i përdorni edhe në kafene, restorante apo kuzhina përreth banakut, duke ndriçuar dhe zbukuruar hapësirën përreth jush. |
| Modeli | Volti Led track Light |





