LA13-02023

LA13-02023
| LAMBARIO-ADVANCE-17W-E27-T80-PLS-6400K-LED BULB |
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036695538
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 50 |
| Garancioni | 2 Vite |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | F |
| Watt | 17W |
| Faktori i fuqisë | 115W |
| Voltazhi | 220-240V/50-60Hz |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 6400K |
| Difuzori | PC |
| Këndi i rrezeve të dritës | 160° |
| Lumeni | 1800Lm |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | 80CRI |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 80X138 mm |
| Forma | T80 |
| Baza e kapakut | E27 |
| Përshkrimi | Ndriço më shumë, kurseni më shumë dhe shpenzoni më pak! Poçet LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe i përkasin kategorisë A , të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike në krahasim me poçat e zakonshme. Si produkt bazë, llambat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbyllura për ndriçimin e hapësirave tuaja. |



