LA34-00410

LA34-00410
LAMBARIO-ADVANCE-4W-E14-P45-AMB-FLM-3000K-LED BULB
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036694371
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 100 |
| Garancioni | 2 Vite |
| Informatë Shtesë | AMBER |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | F |
| Watt | 4W |
| Faktori i fuqisë | 30W |
| Voltazhi | 220V-240V |
| Detajet teknike | |
| Led type | FILAMENT |
| CCT | 3000K |
| Difuzori | QELQ |
| Këndi i rrezeve të dritës | 300 |
| Lumeni | 360Lm |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | 80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 45X75 mm |
| Forma | P45 |
| Baza e kapakut | E14 |
| Përshkrimi | Poçet LED filament nga LAMBARIO përdoren në ambiente të mbyllura. Shërbejnë për ndriçim në llambadar dekorativ, për dekorimin e ambientit të shtëpisë tuaj, restorantit, kafenes apo edhe dhomës tuaj të gjumit… Me poçet LED nga LAMBARIO shpenzoni 80% më pak energji elektrike dhe keni të garantuar cilësinë, ndriçimin dhe jetëgjatësinë e produktit. |


