LA52-01283

LA52-01283
LAMBARIO-ADVANCE-18W-1.2MT-G13-T8-GLS-6500K-LED TUBE
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036695729
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 25 |
| Garancioni | 2 |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 18W |
| Faktori i fuqisë | 36W |
| Voltazhi | 185-265V |
| Faktori i energjisë | 0.6 |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 6400K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 360 |
| Lumeni | 1800 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Lloji i energjisë hyrëse | TWO SIDE POWER INPUT |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 28X1200 |
| Baza e kapakut | G13 |
| Materiali | GLASS+PC |
| Përshkrimi | Tubat (Gypt) LED janë ndriçues, të cilët përdoren gjerësisht brenda. Si një produkt LED, ata kursejnë deri në 80% energji, renditen në kategorinë e klasit të parë A . Zakonisht përdoren në ordinanca, spitale, dyqane. |





