LP05-00519

LP05-00519
LAMBARIO-SMD-CRD-5W-RND-RGB-4200K-WCM-SMD RECESSED DOUBLE LED DONWLIGHT
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036693497
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 40 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP20 |
| Ngjyra | WHITE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 5W |
| Faktori i fuqisë | 40W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 4200K +RGB SIDELIGHT |
| Këndi i rrezeve të dritës | 120 |
| Lumeni | 400 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 105x80 |
| Materiali | THERMOPLASTIC/ALUMINIUM |
| Përshkrimi | Panelet LED janë pajisje ndriçimi, të cilat përdoren gjerësisht në ambiente të mbyllura. Si një produkt LED, ato kursejnë energji deri në 80%. Panelet zakonisht përdoren në zyra, shkolla, restorante, hotele. |
| Modeli | RECESSED ROUND SIDE LIGHT PANEL |





