LP10-01830

LP10-01830
LAMBARIO-SMD-EDGE-18W-RND-WHT-6400K-120LMW-LED PANEL LIGHT
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036696382
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 20 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP20 |
| Ngjyra | WHITE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 18W |
| Faktori i fuqisë | 140W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 6400K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 120 |
| Lumeni | 2160 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 180x100-130 |
| Materiali | THERMOPLASTIC/ALUMINIUM |
| Përshkrimi | Panelet LED janë pajisje ndriçimi, të cilat përdoren gjerësisht në ambiente të mbyllura. Si një produkt LED, ato kursejnë energji deri në 80%. Panelet zakonisht përdoren në zyra, shkolla, restorante, hotele. |
| Modeli | PANEL RECESSED CUTSIZE CHANGING ROUND WITHOUT FRAME |





