LP11-31800

LP11-31800
LAMBARIO-SMD-SLINE-18W-RND-WHT-3000K-LED PANEL LIGHT
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036610449
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 60 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP20 |
| Ngjyra | WHITE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 18W |
| Faktori i fuqisë | 180W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 3000K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 120 |
| Lumeni | 1440 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 150.9X149X26.6 |
| Materiali | THERMOPLASTIC/ALUMINIUM |
| Përshkrimi | LAMBARIO tashmë sjell në treg panelet e modeleve më inovative, me dizajne dhe forma unike, me mundësinë e montimit brenda dhe jashtë murit. Panelet LED janë ndriçues që përdoren gjerësisht në ambiente të mbyllura. Si një produkt LED, ato kursejnë energji deri në 80%. Panelet zakonisht përdoren në zyra, shkolla, restorante, hotele. |
| Modeli | SURFACE AND RECESSED ROUND WITHOUT FRAME PANEL LIGHT |





