LD02-00810

LD02-00810
LAMBARIO-SMD-SQR-8W-5INCH-WHT-4200K-PC-AL-LED-DOWNLIGHT
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036695934
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 50 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP20 |
| Ngjyra | WHITE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 8W |
| Faktori i fuqisë | 65W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 4200K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 110 |
| Lumeni | 800 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 90 |
| Forma | SQUARE |
| Materiali | Thermoplastic/Aluminium |
| Përshkrimi | Spotet LED LAMBARIO janë me dizajn delikat, forma perfekte dhe materiale me cilësi të lartë. Ato shërbejnë për të ndriçuar dhe dekoruar ambientet e brendshme, qoftë brenda shtëpisë, restorantit, zyrave, apo kudo që dëshironi të shkëlqeni dhe dekoroni! |
| Modeli | LED DOWNLIGHT SQUARE RECESSED |





