LP08-01810

LP08-01810
LAMBARIO-SMD-WITHLENS-20W-RND-WHT-4000K-SHOPLIGHT-LED DOWNLIGHT
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036699413
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 20 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP20 |
| Informatë Shtesë | 143 |
| Ngjyra | WHITE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 20W |
| Faktori i fuqisë | 160W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 4000K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 90 |
| Lumeni | 1500 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 115 |
| Forma | ROUND |
| Materiali | ALUMINIUM |
| Përshkrimi | Spotet LED LAMBARIO janë me dizajn delikat, forma perfekte dhe materiale me cilësi të lartë. Ato shërbejnë për të ndriçuar dhe dekoruar ambientet e brendshme, qoftë brenda shtëpisë, restorantit, zyrave, apo kudo që dëshironi të shkëlqeni dhe dekoroni! |
| Modeli | SHOPLIGHT SMD WITH LENS LED DOWNLIGHT |





