LA07-00421

LA07-00421
LAMBARIO-ADVANCE-5W-E27-A50-PLS-4000K-LED BULB
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036610029
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 100 |
| Garancioni | 2 |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | F |
| Watt | 5W |
| Faktori i fuqisë | 40W |
| Voltazhi | 220-240V/50-60Hz |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 4000K |
| Difuzori | PC |
| Këndi i rrezeve të dritës | 160° |
| Lumeni | 470Lm |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | 80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 55x98 mm |
| Forma | A50 |
| Baza e kapakut | E27 |
| Përshkrimi | Ndriçoni më shumë, shpenzoni më pak! Llambat LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg, duke kursyer mbi 80% të energjisë elektrike. Si produkt themelor, poçat LED LAMBARIO përdoren në hapësira të mbyllura për të ndriçuar ambientet tuaja. |



