LT49-09422

Ska stok
LT49-09422
LAMBARIO-UFOSLIM-100W-WHT-220V-6400K-IP65-LED HIGH BAY
- Disponueshmëria: Ska stok
- Barkodi: 8605036610814
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 6 |
| Garancioni | 2 Year Warranty 100Lm/W |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP65 |
| Ngjyra | WHITE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 100W |
| Faktori i fuqisë | 1000 |
| Faktori i energjisë | 95 |
| Tensioni operacional | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 6400K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 120 |
| Lumeni | 10000 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | 80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 253x29x84 |
| Materiali | ALUMINIUM/GLASS TEMPERED |
| Përshkrimi | Dritat për tavane të lartë LED LAMBARIO janë rezistente ndaj ujit dhe përdoren gjerësisht jashtë në ambiente me lagështi. Përdoren kryesisht në hapësira me tavane të larta si depo, fabrika, industri .. Duke pasur parasysh cilësinë e lartë, këto ndriçues janë bërë një pjesë e pashmangshme e projekteve të mëdha për ndriçimin profesional profesional. Lehtë për tu montuar, me dizajn estetik. |
| Modeli | Ufo Slim Led High Bay |





