LN10-01430

LN10-01430
LAMBARIO-LEDLINE-16W-SQR-WHT-6400K-LED WALL LAMP
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036694593
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 30 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP20 |
| Ngjyra | WHITE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 16W |
| Faktori i fuqisë | 128W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 6400K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 120 |
| Lumeni | 1500 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 23X1172 |
| Materiali | Thermoplastic |
| Përshkrimi | Dritat lineare LED përdoren gjerësisht në ambiente të brendshme. Si një produkt LED, ata kursejnë energji 80%. Zakonisht përdoren në korridore dhe zyra, dyqane dhe shtëpi. |
| Modeli | LEDLINE T5 Led Linear Light with Switch |





