LN22-01210

LN22-01210
LAMBARIO-LINEARLINE-P-40W-1200MM-BLACK-4200K-LED WALL LAMP
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036611200
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 25 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP20 |
| Ngjyra | BLACK |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 40W |
| Faktori i fuqisë | 320W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 4200K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 120 |
| Lumeni | 3200 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 70X1185 |
| Materiali | ALUMINIUM+PC |
| Përshkrimi | Lidhëset ose këndet vendosen për të lidhur ndriçuesit lineare në kënde të ndryshme duke mbushur boshllëkun dhe duke lehtësuar lidhjen mes tyre. |
| Modeli | LINEARLINE Led Linkable Fixture |





