LT47-05022

LT47-05022
LAMBARIO-BPLINE-50W-WHT-220V-4500K-IP65-LED LINEAR HIGH BAY
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036697952
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 20 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP65 |
| Ngjyra | WHITE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 50W |
| Faktori i fuqisë | 250 |
| Faktori i energjisë | 90 |
| Tensioni operacional | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 4500K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 110 |
| Lumeni | 4500 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | 80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 263x46x124.6 |
| Materiali | ALUMINIUM/TEMPERED GLASS |
| Përshkrimi | Me dizajn estetik, dhe të lehta në montim LAMBARIO ju prezanton ndriçuesit linear rezistente ndaj ujit, përdoren gjerësisht në ambiente me lagështi. Gjejnë përdorim në hapësira me tavane të larta si depo, fabrika, industri ... Duke pasur parasysh cilësinë e lartë, këto ndriçues janë bërë një pjesë e pashmangshme e projekteve të mëdha për ndriçimin profesional profesional. |
| Modeli | BPLINE LED LINEAR HIGH BAY |





