LC02-03

LC02-03
LAMBARIO-13SMD-7W-WHITE--6400K-USB-LED RECHARGEABLE LANTERN
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036698133
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 40 |
| Garancioni | 2 |
| Energjia | |
| Koha e shkarkimit të baterisë | 10 Hours |
| Të dhënat elektrike | |
| Watt | 7W |
| Bateria | 3.7V 1500Ma Lithium Battery |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 6400K |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | 80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 101.5x50x156 |
| Materiali | PC |
| Përshkrimi | Lambario ju paraqet ndriçuesit emergjent, me bateri dhe jetëgjatësi prej 10 orësh shkarkimi. LAMBARIO sjell ndriçuesit më ekonomik në treg dhe i përkasin kategorisë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike në krahasim me ndriçuesit e zakonshëm të ndriçimit. Gjejnë përdorim në ambiente të mbyllura. |
| Modeli | Led Rechargeable Lantern with USB charger |





