LC02-05

LC02-05
LAMBARIO-1W-WHITE-TORCH-6400K-LED RECHARGEABLE LANTERN
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036698157
Opcionet
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 30 |
| Garancioni | 2 |
| Energjia | |
| Koha e shkarkimit të baterisë | 8 Hours |
| Të dhënat elektrike | |
| Watt | 1W |
| Bateria | 4V 1.3 AH Lead Acid Battery |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 6400K |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | 80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 220x101.48 |
| Materiali | PC |
| Përshkrimi | Lambario ju paraqet ndriçuesit emergjent, me bateri dhe jetëgjatësi prej 8 orësh shkarkimi. LAMBARIO sjell ndriçuesit më ekonomik në treg dhe i përkasin kategorisë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike në krahasim me ndriçuesit e zakonshëm të ndriçimit. Gjejnë përdorim në ambiente të mbyllura. |
| Modeli | Led Rechargeable Lantern Torch with 1 W Cob High Power |





