LA13-01021

LA13-01021
LAMBARIO-ADVANCE-8.5W-E27-A60-PLS-4000K-LED BULB
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036695507
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 100 |
| Garancioni | 2 |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | F |
| Watt | 8.5W |
| Faktori i fuqisë | 60W |
| Voltazhi | 220-240V/50-60Hz |
| Detajet teknike | |
| Led type | SMD |
| CCT | 4000K |
| Difuzori | PC |
| Këndi i rrezeve të dritës | 240° |
| Lumeni | 806Lm |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | 80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 60X108 |
| Forma | A60 |
| Baza e kapakut | E27 |
| Përshkrimi | Ndriço më shumë, kurseni më shumë dhe shpenzoni më pak! Poçet LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg , të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike në krahasim me poçat e zakonshme. Si produkt bazë, llambat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbyllura për ndriçimin e hapësirave tuaja. |



