LD30-02010

LD30-02010
LAMBARIO-SHOPLINE-P-20W-COB-WHT-4000K- LED TRACK LIGHT
- Disponueshmëria: Në stok
- Barkodi: 8605036696528
| Informacionet e pergjithshme | |
| Sasia në paketim | 20 |
| Garancioni | 2 |
| IP-Indeksi i mbrojtjes | IP20 |
| Ngjyra | WHITE |
| Të dhënat elektrike | |
| Klasi i kursimit të energjisë | A+ |
| Watt | 20W |
| Faktori i fuqisë | 160W |
| Voltazhi | 185V-265V |
| Detajet teknike | |
| Led type | COB |
| CCT | 4000K |
| Këndi i rrezeve të dritës | 24 |
| Lumeni | 1600 |
| CRI-Indeksi i paraqitjes së ngjyrave | >80 |
| Karakteristikat | |
| Dimensioni | 95X75 |
| Materiali | ALUMINIUM /Thermoplastic |
| Lloji | 2 WIRES TRACK CONECTION |
| Përshkrimi | Dritat LED janë pajisje ndriçimi që përdoren gjerësisht në ambiente të mbyllura. Ato janë përdorur për të ndriçuar dhe zbukuruar hapësirën tuaj, duke e shndërruar atë në një vend modern, pavarësisht nëse është një biznes apo një ambient shtëpie. |
| Modeli | SHOPLINE LED TRACKLIGHT |





